Radlinského-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
darina 25. júna 2019

takto vyzerá kôš pri zastávke MHD Blumentál 21.6.2019, zišiel vy sa možno ešte jeden?

ďakujem Horváthová

25. jún 2019

Andrej Vilhan

Radlinského-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Nevysypany kos na Blumentali
25. jún 2019

Martin

Radlinského-zastávka MHD -znečistená

je problem vysypat kose? pochybujem ze sa to naplnilo za den.
25. jún 2019

Julia Molčanova

Radlinského-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Preplneny odpadkovy kos, na zastavke electricky pred Danovym uradom.
25. jún 2019

Martin

Radlinského-zastávka MHD -znečistená

tento kos dnes asi nebol vysypany.
10. júl 2019

Martin U

Dnešný stav poobede.
11. júl 2019

Martin U

Po 10 dňovom pokuse s "novým dodávateľom" sa mesto opätovne vrátilo k AII a títo už koše poriadne vynášajú a upratujú okolie. Blumentál bol už dnes ráno vysyspaný a neporiadok uprataný. Bodaj by to tak už bolo stále.
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Martin U,

ďakujeme za informovanie ostatných občanov o situácii pred tým, ako sa k nám podnet dostal.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania