Budatínska - vyjazdené koľaje na tráve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Marek 24. júna 2019

Po zrealizovaní nového povrchu príjazdovej vozovky a chodníkov k ZŠ na ul. Budatínska začali parkovať vozidlá paralelne na ceste a na chodníku. Vozidlá na ceste bránia výjazdu vozidiel parkujúcich na chodníku. Vozidlá pri parkovaní a pri odjazde zvýhodnila na ktorom parkovali, jazdia po susednej trávnatej ploche.

Problém:
- jazda po tráve, vyjazdene koľaje v tráve,
- znečisteny chodník (blato z trávnatej časti na chodníku), riziko pošmyknutia a vzniku úrazu
- ohrozovanie chodcov, najmä deti ! (hlavný prístupový chodník pre deti zo školy ZŠ Budatínska)

Možnosti riešenia:
- na cestu súbežný s chodníkom osadiť značku zákaz zastavenia/státia, čím sa umožní výjazd vozidiel parkujúcich na chodníku
- vodorovným značením zakázať parkovaniee na chodníku
- otočiť sa iným smerom kašľať na to

16. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o doriešení Vás budeme informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.