Poškodené detské preliezky na nábreží Dunaja

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 18. januára 2014

Poškodené schody na detských preliezkach

15. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet je už bezpredmetný, nakoľko detské ihrisko bolo zrušené. Ide o pozemok Verejných prístavov, a.s., nájomná zmluva s mestskou časťou sa skončila a všetky poškodené hracie prvky boli odstránené.
Mestská časť má záujem o prenájom pozemkov na nábreží, kde chce realizovať víťazný návrh úpravy nábrežia ako verejného priestoru s funkciou oddychu a športu.

Radoslav Števčík, starosta Starého Mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania