Slatinská-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jan Bakos 25. júna 2019

Prosím o odstránenie nelegálnej reklamy so zábradlia kruhového objazdu a o pokutovanie jej pôvodcu. Koncert má byť tuším až v novembri, tak to snáď zodpovední stihnú.

Ospravedlňujem sa za horšiu kvalitu fotky, z auta sa mi lepšia nepodarila. Ale aspoň nerobím reklamu nelegálnemu marketérovi. ;)

25. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu správy nehnuteľností, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.