Dolnozemská cesta - zle viditeľný priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin Nýdr 25. júna 2019

Prosím o obnovu VDZ - V6a. Prechod je takmer neustále blokovaný zaparkovanými autami. Zodpovedný MAGISTRÁT

25. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. jún 2019

Daniela Blaháková

Aj dnes som tade išla, auto parkovalo na priechode.
07. september 2019

Martin Nýdr

Podnet vyriešený, prechod je obnovený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania