Černyševského - preplnený kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Plny kos na detskom ihrisku a aj pred nim

02. júl 2019

Viera

Černyševského-kôš-preplnený

Znova preplneny kos, byva velmi casto preplneny aj dalsi kos hned vedla ihriska
04. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Obsluha koša bola zabezpečená prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania