Vajnorské jazero-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Vajnorák z BA 26. júna 2019

Dobrý deň,
kedy MČ Vajnory plánuje opraviť cesty okolo Vajnorského jazera? Za 40 rokov čo žijem pri Vajnorskom jazere, tak MČ Vajnory neurobila žiadnu opravu, ktorá by vydržala aspoň 1 rok.
S pozdravom
Vajnorák z BA

27. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.




Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory





Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania