Mamateyova - poškodené detské ihrisko-

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Dobry den, poprosime o opravu sprachnivenej lavicky, lavicka sa uz ide zlomit a poskodeneho plotu pri vchode a za smyklavkou na ihrisku Jankolova, dakujem krasne

01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
03. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
O výmenu poškodených lavičiek v areáli detského ihriska na Jankolovej ulici sme požiadali Miestny podnik verejnoprospešných služieb. Ten v dohľadnej dobe poškodené lavičky nahradí.
Vymenená tiež bude poškodená lavička v bezprostrednej blízkosti ihriska.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania