Dostojevského rad-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Ďalší preplnený smetný kôš, tentoraz na zastávke Malá scéna, na oboch stranách.

27. jún 2019

zita

Dostojevského rad-kôš-preplnený

Neskutocny bordel na zastavkach Mala scena na Dostojevskeho rade. DPB dovolenkuje??
02. júl 2019

Ján

Dostojevského rad-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Preplnené koše už o 11.00 ráno . Taktiež na druhej strane ulice.
06. júl 2019

Ján

Tu vidíme ako sa mesto stará o čistotu. Vo viacerých dňoch po sebe je ten istý stav. Je to aj na iných miestach v starom meste , že sú koše už na obed preplnené a vypadávajú odpadky na zem. Treba vysýpať koše aj viackrát za deň ak je to treba. Tím ,ktorý to majú kontrolovať a nestarajú sa ,treba znížiť plat a zaplatiť z toho tých ktorý sa postarajú . Alebo ich rovno vymeniť za zodpovednejších.
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

situácia s košmi bola už vyriešená zmenou zmluvného dodávateľa.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. august 2019

Antoan

Ak je to tak, tak treba vymeniť v meste všetkých dodavatelov, ktorý si neplnia to za čo sú platený.
Toto nie je jediná mestská časť a priestor , ktorý je v takomto stave.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania