Krasinského-riešenie dopravnej situácie-dopravu spomaľujúce

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Andrej 25. júna 2019

Dobry den, chcel by som sa spytat preco bolo umiestnene parkovacie miesto v protismere , pricom na lavej strane cesty su zaparkovane ine auta.Tato znacka vyzera tak, ze by mala byt pre vozidlo majitela so zdravotnym postihnutim,ale na aute nebolo taketo oznacenie. Moze sa parkovat teda aj pred aj za tymto autom?Vdaka

27. jún 2019

Andrej

presiel tento podnet prosim?
01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.
09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ohľadom vyhradeného parkovania pre invalidnú osobu na Okružnej ulici Vám zasielame predmetne stanovisko:

Žiadateľ splnil všetky podmienky na pridelenie vyhradeného parkovacieho miesta pre invalidnú osobu. Výhľadom na skutočnosť, že parkovací pás navrhnutý na ľavej strane komunikácie zatiaľ nebol realizovaný, bolo parkovacie miesto navrhnuté a schválené na pravej strane predmetnej komunikácie. Mestská časť Bratislava - Ružinov zabezpečí vyznačenie parkovacieho pásu na ľavej strane podla schváleného projektu organizácie dopravy a vyhradené parkovacie miesto bude presunuté na ľavú stranu komunikácie. Predpokladaný termín realizácie parkovacieho pásu bude druhá polovica júla 2019.
Pevne veríme, že sa situácia zlepší a nevzniknú žiadne problémy s parkovaním.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
16. júl 2019

Andrej

prava strana upchata autami- stale tam su nejake, ziadatel ma taktiez vlastny dvor- vsetci tu maju rodinne domy, ale oka splnil podmienky...preco sa potom umoznuje parkovat na lavej strane???
16. júl 2019

Andrej

oprava> na lavej strane stoja vozidla aj bez znacenia
16. júl 2019

Andrej

https://www.ruzinov.sk/sk/stranky/view/vyhradene-parkovanie-pre-invalidnu-osobu>
c) Po schválení projektu v operatívnej komisií pracovník vyhradeného parkovania pripraví povolenie na vyhradené parkovanie.
b) Finančné náklady na označenie a zrušenie prideleného vyhradeného parkovacieho miesta znáša mestská časť. Náklady na obnovu a zmenu dopravného značenia znáša každý užívateľ parkovacieho miesta.

Urad teda nie je viazany lehotami aspon podla stranky, tak nechapem preco sa nepockalo na dokoncenie znacenia, ale takto sa minu prostriedky obcanov na vyznacenie a rusenie tohto miesta dvakrat, co je v rozpore zo zasadou hospodarnosti...umiestni sa miesto do protismeru...upozornujem ,ze neexistovala urgentna potreba oznacenia miesta, nakolko na lavej strane je parkovanie mozne a obyvatelia domov na tej strane tam aj parkuju a niektori maju aj dvory...nepozdava sa mi tento pripad
26. júl 2019

Andrej

asi neposkytnente dalsie vysvetlenie pre vas postup...skoda...je druha polka jula a nevsimol som si noveho znacenia ale pojdem to pozriet...
06. august 2019

Andrej

prva polovica augusta...a znacenie stale nikde...parkovanie v protismere stale aktualne
14. august 2019

Andrej

podnet sa da oznacit za vybaveny...nove znacenie bolo vyznacene a vyhradené miesto presunuté...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.