Mlynské Nivy-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Neviem ako to nazvať, ale na parkovisku popri ceste, v mieste kde vychádzajú autá z parkoviska je takýto ničiteľ pneumatík. neodrezaná kovová tyč zasahujúca nad asfalt.

25. jún 2019

Michal

3metre vedľa je ešte jedna.
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: MÚ Ružinov
31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. august 2019

Michal

Dobrý deň, má oddelenie správy komunikácii nejaký nápad ako tieto železné tyče trčiace z cesty ničiace pneumatiky odstrániť? ďakujem za feedback a informáciu o ďalšom postupe a časovom harmonograme opravy. ďakujeme v mene Ružinovčanov
12. september 2019

Michal

dobrý deň, niečo nové? nemáte technológiu alebo čas na odstránenie? ďakujem za spätnú väzbu.
18. september 2019

Michal

ďakujem-e za spätnú väzbu
23. september 2019

Michal

Dobrý deň Samospráva, ďakujem za odpoveď 3pokus.
30. september 2019

Michal

je to viac ako 2mesiace od nahlasenia. viete dať aspoň stanovisko či je to možné opraviť? PS: prispejem robotníkom na pivo.
01. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
14. október 2019

Michal

update?
21. október 2019

Michal

update 2? stačí úplne reakcia v zmysle áno day sa to opraviť prídeme, alebo nedá sa to, nevieme to neprídeme. Za ten čas a energiu do toho vloženú si to zaslúži aspoň elementárnu slušnosť a úprimnosť. ďakujem
21. október 2019

Michal

update 2? stačí úplne reakcia v zmysle áno dá sa to opraviť prídeme, alebo nedá sa to, nevieme to neprídeme. Za ten čas a energiu do toho vloženú si to zaslúži aspoň elementárnu slušnosť a úprimnosť. ďakujem sú to 4mesiace od nahlásenia a bez reálneho stankviska. na koho sa teda obrátiť priamo? kto to zastrešuje? poradí niekto ? ďakujem 2
25. október 2019

Michal

tuk tuk, nejaké info ako to ideme riešiť? dá sa to odstrániť? nedá? čo s tým?
12. november 2019

Michal

update?
24. november 2019

Michal

...
30. november 2019

Michal

update pls či sa tým plánujete zaoberať 🖐️
10. január 2020

Michal

šťastný nový rok 2020. Totálna ignorácia nech obchádza všetkých komponentých.
01. február 2020

Michal

1.2.2020 ---- stále mlčíme, čo s tým spravíme?
12. február 2020

Michal

...
13. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. marec 2020

Michal

ako prebehlo informovanie? dá sa to opraviť alebo počkáme ešte? ✌️
10. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií uviedlo, že "výtlk" na ulici Mlynské Nivy (Bajkalská – Hraničná ulica) bude riešiť so zmluvným dodávateľom, ktorý sa postará o nápravu stavu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. apríl 2020

Michal

ďakujem za odstránenie, bolo by ideálne odstrániť to všetko v dobe karantény, keď je parkovisko prázdne a je a to priestor! to.len rada
16. apríl 2020

Michal

označili ste ako vyriešený, no budem to sledovať, pretože do dnes to nikto neprišiel odstrániť 🙂 takže tento podnet nekončí a kým sa to nevyrieši budem-e sa zaujímať ✌️
18. apríl 2020

Ružinov - Prievoz

Tento podnet určite nieje vyriešený
02. jún 2020

Michal

Historický moment od júna 2019! takže to je v podstate rok, písania komentov, čistý monológ pripomínania a vypadá, že ľady sa pohli a dnes to prišli chlapi "zalátať" 💪✌️🍻 Snáď urobili všetko, keďže to realizovali za plnej prevádzky vyťaženosti parkoviska, lepšie po 16tej hodine😂 alebo víkend ✌️ Vytrvalosť, ďakujem-e v mene Ružinovčanov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania