Legerského-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Zle (za stromom) viditeľná značka daj prednosť v jazde, dochádza tu ku kolíziám.

08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet rieši oddelenie investícií a verejného obstarávania

Kancelária starostu
09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia EKO podniku VPS viditeľnosť dopravnej značky bola dnes upravená orezom dreviny.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania