Odborárske námestie-cyklotrasa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jan Bakos 26. júna 2019

Na cyklopriechode cez Odborárske námestie sa ani nie mesiac po ukončení rozkopávky (viď https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/67284/odborarske-namestie-cyklotrasa-poskodena) začal prepadávať asfalt.

Tipoval by som, že rozkopávka bola odfláknutá a došlo/dochádza k podmytiu vozovky.

28. jún 2019

Jan Bakos

Aktualizácia zo stredy - jama sa naplnila vodou a vyrástol pri nej malý kužeľ.
01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. september 2019

Jan Bakos

Jamu niekto zalial asfaltom, akurát prepadávanie pokračuje ďalej. Ktokoľvek vyplytval čas a peniaze na takú "opravu", malo by mu to byť zosobnené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania