Jelšová-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Zuzana Busova 27. júna 2019

prosim kontaktovat majitela budovy byvalej skolky na Jelsovej/Royovej aby si dal do poriadku pozemok, este nebol vobec koseny je tam asi metrova burina plus uplne suchy strom trciaci do cesty (Royova).

08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Majiteľ pozemku bude vyzvaný k náprave.

Kancelária starostu
16. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na základe našej výzvy bol pozemok pred plotom vo vlastníctve hl. mesta SR Bratislavy zaradený do pravidelnej údržby. Druhú časť trávnatej plochy, ktorá sa nachádza za plotom rieši oddelenie životného prostredia a územného plánovania zaslaním výzvy na vlastníka pozemku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania