Pažítková-cyklotrasa-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Miroslava Rudyova 28. júna 2019

Dobry den, chcem poukazat na vaznost situacie s ktorou sa stretavam pomaly denno denne. Chyba vyznaceny prechod pre chodcov na ceste Pazitkova, ktora usti na Gagarinovu, prechadza tam vela chodcov a cyklistov a tato cesta je naozaj zivotu nebezpecna. Mojho priatela tam zachytilo auto vychadzajuce z Pazitkovej na Gagarinovu, priatel je vzdy velmi opatrny, ale aj tak zial vodic nedal useku dostatocnu pozornost a zrazil ho. Nastastie sa nic vazne nestalo, ale je len otazka casu kedy sa stane opat nieco podobne.

09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

projektová dokumentácia predmetného priechodu pre chodcov je vypracovaná a odsúhlasená.
Realizácia je zaradená do harmonogramu plánovaných prác.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania