Gelnická-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Burina, invázne stromy a dlhoročný nános bioodpadu vždy v zákrute na Gelnickej ulici. Invázne stromy prerastajú stenu parkoviska, hore na terase aj dole medzi autami. Bolo by vhodné tieto rastliny zoťať a priestor medzi autami vyčistiť.

03. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Zabezpečíme odstránenie náletových drevín a buriny.

S pozdravom

MÚ Rača
29. júl 2019

Martin U

Mesiac ubehol a nálety zatiaľ vyrastajú. Viem že teraz sa v Rači dobiehalo kosenie, tak sa s týmto najbližšie týždne snáď už niečo pohne.
18. september 2019

Martin U

Takmer tri mesiace a nič sa neudialo. Nálety rastu ďalej a rozbíjajú parkovisko.
16. október 2019

Martin U

Komunikácia MČ sa tu nejak zastavila.
11. november 2019

Martin U

Neriešené. Nálety tam stále sú.
14. december 2019

Martin U

Nejaký progres v riešení tohto podnetu? Potrebné asi opätovne preposlať.
14. december 2019

Martin U

Bez väčšej zmeny, akurát opadlo lístie.
15. február 2020

Martin U

Nálety boli konečne odstránené. Takze môžeme označiť podnet za vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania