Viedenská cesta - stará časť-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Michal Stankoviansky 28. júna 2019

Pri chodníku na nábreží Dunaja na petržalskej strane za Mostom SNP (smerom na Rakúsko) sú rozhádzané odpadky.

01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Obsluha košov bola zabezpečená prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka, ten zabezpečil aj dočistenie v okolí lavičiek.
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
02. júl 2019

Jerome

a ten vozík nemohli zobrať??
03. júl 2019

Jana P

Dakujeme. Ak je toto uzemie v sprave Petrzalky, bolo by fajn zdoraznit VPS-ke aby tam chodili pravidelne (a nemyslim tym raz za mesiac), lebo ten binec tam je pravidelne. Ktosi tvrdil ze kose vysypa VPS-ka kazdy den, na tento kos zrejme "obcas" zabudnu :-(

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania