Gagarinova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Edita Višvaderova 01. júla 2019

Dobry den nasla som dalsie opustene auto znacky Škoda fabia.
Vozidlo evidujem viac ako tri tyždne.
Nema špz a tk a ek su neplatne.
Prosim odtiahnite to auto predom dakujem.

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. august 2019

Miroslav

Gagarinova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Na ulici Gagarinova, nedaleko od zastavky autobusu je na chodniku uz dlhsiu dobu odstavene vozidlo bez ECV a bez platnej EK a TK.
Vo vozidle sa nachadzaju haraburdy.
13. september 2019

Lukáš Bartošovič

zdravim, na skodovke sa nachadza vyzva na odstranenie, bohuzial "oplachnuta" dazdom a necitatelna
vozidlo je tiez mierne posunute na zapad (cca 50 metrov) od svojej poslednej polohy
bolo by tiez vhodne pripomenut, ze je vyradene z evidencie https://www.stkonline.sk/spz/BL868FK
zaujimave je, ze si niekto v roku 2014 doviezol vozidlo vyrobene v r.2006 - a o nejake 3-4 roky to nechal len tak povalovat sa na ulici https://www.seka.sk/ov/2913000901AC490D0E3318
14. september 2019

Edita Višvaderova

Ano vozidlo sa premiestnilo a ma na sebe vyzvu.
Treba uz len cakat.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania