Tupého-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

nebezpecny vytlk na ceste

04. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
16. júl 2019

Martin Stastny

Naozaj to musi trvat tak dlho?
08. september 2019

Bronislava_Bratislava

PAT a MAT.

Aktualizácia. Diera opravená, AVŠAK čo ten zasypaný (i tak už zničený, je / bolo ho treba opraviť) ventilový poklop
na VODU?
10. september 2019

Bronislava_Bratislava

A sme v starom režime. Opäť diera po dažďoch.
Oprava vydržala iba pár dní.

Pýtam sa, kedy úsek reálne opravíte (bez toho aby ste zasypali poklop na vodu, poklop akýkoľvek) ? Ďalších 260 m vznikla tiež diera, resp. PREPADNUTÁ cesta (vyššie pri Red-bulle).
A tam je pekne vidieť kompletne prepadnutú vozovku.
Riešenie nie je hrať donekonečna "mŕtveho chrobáka" pri téme Tupého cesta!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania