Most SNP (býv. Nový most)-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Dobry den, na zastavke c. 29 smer Devinska Nova Ves chyba uz dlhodobo smetny kos. Prosim o jeho doplnenie. Dakujem

26. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Pod Mostom SNP v smere Chatam Sófer kôš osadený nebol a ani nie je v pláne osádzať, nakoľko je v blízkosti smetný kôš Magistrátu. Ďakujeme za pochopenie.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
26. september 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

ten smetný kôš tam v júni 2019, keď som nahlasovala podnet, nebol. Ďakujem však za jeho doplnenie.

Navrhujem zmeniť stav podnetu na vyriešený.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania