Vyšehradská - Smetný kôš na Vyšehradskej je večne plný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Petrzalcanka 29. júna 2019

Smetný kôš na Vyšehradskej je večne plný a častokrát odpadky vypadávajú von z koša a následne sa rozfúkajú po okolí. Prosím o zabezpečenie pravidelného vyprázdňovania koša.

02. júl 2019

Jerome

odpíšu Vám, že na tom "pracujú" :)
04. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Obsluha koša bola zabezpečená prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania