Eisnerova-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Neriešený
meno
Robert F. 29. júna 2019

Poškodená lavička na zastávke MHD "Štefana Králika" smer cetrum/Dúbravka/Lamač.

15. júl 2019

Silvia Vilhanová

V akom stave je tá lavička aktuálne, prosím?

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
28. júl 2019

Robert F.

Lavička je stále poškodená. Prosím o preposlanie zodpovedným. Ďakujem.
29. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania