Nebezpečná tyč pri ihrisku na Levárskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
meno
Marta 30. júna 2019

Dobrý deň,
prosím o odstránenie asi 15 cm vysokého, hrdzavého pozostatku po nejakej kovovej tyči z vonkajšej strany "mantinelového ihriska" na Levárskej ulici. Decká tu denne behajú za loptou, zakopnutie by mohlo spôsobiť vážny úraz. Ďakujem.

03. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet sme odstupili podniku VPS na riesenie. Dakujeme za upozornenie.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
03. júl 2019

Marta

Ďakujem
11. júl 2019

Marta

Ďakujem za promptné odstránenie tejto nebezpečnej tyče. Podnet možno uzavrieť ako vyriešený
14. august 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet je vyrieseny.

Mgr. Halina Trubínyiová
Oddelenie dopravy a ŽP
halina.trubinyiova@karlovaves.sk
Tel: 00421 2 707 11 281


Miestny úrad mestskej časti
Bratislava - Karlova Ves
Nám. Sv. Františka 8
842 62 Bratislava
www.karlovaves.sk
14. august 2019

Marta

... bohužiaľ je tam ešte jedna asi 10 m vpravo od tejto...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania