Antolská - parkovanie počas akcií pri Draždiaku


V riešení

Mestska policia ignoruje parkovanie pocas akcii pri Drazdiaku.

Pocas vikendov a akcii na Drazdiaku je parkovanie na Antolskej katastrofa. Desiatky aut stoja v zakaze zastavenia a na zltej ciare. Platene parkovisko pri nemocnici je uplne prazdne.A na vsetko doplacaju obyvatelia ulice!

Riesenie je pritom uplne jednoduche. Nech pocas akcii na vjazde do ulice policia posiela ludi ma platene parkovisko alebo na okolite parkoviska.

15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA V popri plnení ďalších služobných úloh, zamerajú svoju činnosť aj na riešenie dopravnej situácie na Antolskej ulici v Bratislave, za účelom zamedzenia páchania priestupkov týkajúcich sa protiprávneho státia vozidiel a ohrozovania ostatných účastníkov cestnej premávky.
V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu ihneď kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a vodiči z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Je nutné prihliadať aj na skutočnosť, že príslušníci MsP sú vo výkone zamestnania v určitom počte a počas služby musia vykonávať okrem priestupkov v doprave aj iné služobné činnosti vyplývajúce zo zákona č. 564/1991 Zb. o obecnej polícii v znení neskorších zákonov, ako aj povinnosti uložené nadriadeným.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania