Antolská - chýbajúce odpadkové koše

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Na Veľkom Draždiaku zo strany hotela na veľmi dlhom úseku úplne chýbajú odpadkové koše. Klasické i na psie exkrementy. Prosíme o doplnenie, aby nám bolo umožnené udržiavať poriadok. Ďakujeme.

12. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
O dočasné osadenie odpadových košov počas letnej sezóny sme požiadali Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka, ktorý zabezpečí ich inštaláciu a obsluhu. Po ukončení letnej sezóny budú koše odstránené.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania