Romanova - rozbombované zábradlie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

rozbombovane zábradlie...už dva týždne hádam... toto fakt nikomu neprekáža?

02. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. júl 2019

Peter Bában

Dobrý deň, v tejto veci sa do dnešného dňa nič nepohlo. Neviem, či čakáme na to, kým sa tam dokaličí nejaké decko na bicykli...
21. júl 2019

tais

Osuského-Dopravné značenie-iné

poškodené zábradlie
24. august 2019

Peter Bában

už sa nám tyče povaľujú aj po okolí. môžem dostať kontakt na konkrétneho zamestnanca Oddelenia správy komunikácií, ktorý sa s tým zaoberá? mám pocit, že doteraz to bolo "riešené" dosť neadresne... Ďakujem
04. september 2019

Martin U

Stále neriešený podnet. Rozbúrané zábradlie nikto neodstránil ani neopravil.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania