Most SNP (býv. Nový most)-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Roman Sulovsky 02. júla 2019

Vandal premiestnil kos na odpadky, ktorý skončil takmer v Dunaji.

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pri kontrole zo dňa 13.8.2019 sme zistili, že kôš sa už nenachádzal na brehu Dunaja.

Oddelenie správy komunikácií a stavebných činností
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. august 2019

Peter Oravec

Odplavil ho Dunaj, potvorka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania