Kapicova - náhrada chýbajúcich lámp

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Marcel 02. júla 2019

Dobrý deň,
v poslednom období, boli v okolí Kapicovej a Pečnianskej ulice odstránené lampy. Dokopy je to už 7 ks lámp, vyznačených na obrázku žltým krížikom. Lampy sú zrezané vo výške približne 1,5 metra. Pri takejto koncenrácii chýbajúcich lámp je vo večerných hodinách okolie nedostatočne osvetlené. Z ulice sa vytrácú ľudia a vznikajú tam nepríjemné situácie. Poprosíme o rýchle nahradenie chýbajúcich lámp. Prípadne o informáciu, aký je ďalší plánovaný postup. Ďakujem

19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania