Šintavská - parkovacie miesta zabrané nákladnými vozidlami

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
František 02. júla 2019

Dobrý deň
V príspevku chcem poukázať na priestor Šintavska ul. ktorý využívame na parkovanie pre osobné vozidlá.. Pravidelne v predmetnom priestore cez víkendy parkujú nákladné vozidlá (kamiony) s mimobratislavské EČ. Navrhujem riešenie:
- priestor označiť značkou parkovisko pre osobné vozidlá, poprípade zákaz
státia pre nákladné vozidlá.
- alebo neriešiť nové parkovacie miesta.
Ďakujem

02. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet.

Uvedený priestor nie je oficiálne parkovacou plochou a parkovanie je tam „tolerované“, napriek funkčnej kategórii predmetnej komunikácie. Hlavné mesto aktuálne nemôže v tomto priestore povoliť parkovanie a osádzať príslušné značenie. V rámci riešenia parkovacej politiky budeme riešiť aj tieto prípady, upravovať kategorizáciu komunikácií a nastavovať parametre povolených vozidiel oprávnených parkovať vo verejnom priestore.

S pozdravom

Sekcia dopravy
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania