Šintavská - jazdenie po chodníku


V riešení
meno
František 02. júla 2019

Dobrý deň

Neriešiteľný problém jazdenie po chodníku vozidlá spoločnosti veolie pri kotolni
Holíčska ul. pri ZŠ. Príloha zo dňa 30.6.2019. Pohodlnosť a lenivosť pracovníkov spoločnosti prejsť cca 20 m.
ďakujem

15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA V popri plnení ďalších služobných úloh, zamerajú svoju činnosť aj na riešenie dopravnej situácie na Šintavskej ulici v Bratislave, za účelom zamedzenia páchania priestupkov týkajúcich sa protiprávneho jazdenia a státia vozidiel na chodníku pri kotolni. V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu ihneď kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a vodiči z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Je nutné prihliadať aj na skutočnosť, že príslušníci MsP sú vo výkone zamestnania v určitom počte a počas služby musia vykonávať okrem priestupkov v doprave aj iné služobné činnosti vyplývajúce zo zákona č. 564/1991 Zb. o obecnej polícii v znení neskorších zákonov, ako aj povinnosti uložené nadriadeným.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania