Buková-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

30. jún 2019

Jan Biely

Bukova nie.. Nesprávna ulica Je to presne tu Bratislava, Bratislavský kraj https://maps.app.goo.gl/UndT6cHjsaZdsEvW9
03. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dňa 3.7. bola na vozidlo vylepená výzva na odstránenie, kontrola bude vykonaná 3.9.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. august 2019

Martin

Auto podľahlo zrýchlenému starnutiu. Vaša výzva je už preč lebo auto už nemá ani kolesa, ani okná, kufor vylomený. Toto už nie je auto ale vrak.
02. september 2019

hedviga

Buková-Automobily-iné

Už zo desať týždňov v uvedenej lokalite "parkujú" niekoľko metrov od seba tieto dve vozidlá. Zo začiatku vyzerali dokonca i pojazdné, ale časom sú z nich vydrancované vraky. Paradoxne na neďalekej križovatke pravidelne kontrolujú šestdesiatku a vyberajú pokuty tí, čo pomáhajú a chránia. Ale toto zjavne nemajú v náplni, takže bude musieť zabrať správca cesty.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania