Studenohorská-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Vyriešený

Nespokojná tráva veľký problém pre alergikov. Pre deti v mladšom veku to môžu byť zdravotné riziko.

19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Plocha školského ihriska bola pokosená.

Ing. Marek Poláš, odborný referent ŽP, MÚ MČ Bratislava - Lamač

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania