Kominárska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Myslím že sa zhodneme na tom, že toto nie je to, čo si predstavujeme po pojmom zelené mesto. Treba upratať tie nánosy. Priechod z Račianskej na Kominarsku.

03. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
čistenie prebehne počas víkendu 13.7. - 14.7.2019.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií a stavebných činností
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. júl 2019

Martin U

Čistenie prebehlo. Podnet vyriešený.
12. december 2019

Martin U

Priestor okolo obrubníka na tomto priechode je opäť plný bio odpadu - potrebné ho vyčistiť. Podnet znovu aktuálny.
17. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o Vašom podnete sme opäť informovali Oddelenie správy komunikácií. Do budúcna poprosíme aby ste podnety zadávali ako nové a neotvárali už raz vyriešené. Pomáha nám to v lepšej evidencií.
Ďakujeme

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
13. február 2020

Martin U

Dobudúcna by stačilo verejne priestory pravidelne udržiavať a čistiť. Podnet stále neriešený.
16. marec 2020

Martin U

Podnet stále neriešený. Čoskoro tu máme jar a burinu.
24. marec 2020

Martin U

Vyčistené. Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania