Poškodený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Ovia 22. januára 2014

Keby sa spravil tento chodník - jama, aj autá by na ňom menej zavadzali v prechode.

22. apríl 2015

Karol Bujaček

20. 4. 2015
08. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Správca komunikácie podnet preverí a v prípade, že patrí do našej kompetencie zaradí ho do harmonogramu prác.

Oddelenie komunikácie a marketingu
26. január 2018

Martin U

Jama v chodníku bola vyplnená. Momentálne vyriešené vďaka Zelenej hliadke
15. november 2018

Peter Oravec

Prepadnutý chodník na Radlinského

Na Radlinského ulici (pri plavárni Študentského domova Juraja Hronca) je totálne zničený, prepadnutý chodník. Prosím o opravu.
15. november 2018

Odkaz pre starostu

Aktualizovaný podnet bol preposlaný samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
20. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. september 2019

Peter Oravec

Magistrát päť rokov ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
11. september 2019

Peter Oravec

Magistrát päť rokov ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
11. september 2019

Peter Oravec

Magistrát päť rokov ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
11. september 2019

Peter Oravec

Magistrát päť rokov ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
17. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
19. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chodník bude opravený budúci rok na jar.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. október 2019

Peter Oravec

Niečo podobné tu magistrát písal aj v roku 2015 a neurobil nič. Takže ja osobne vám neverím ani nos medzi očami.
11. október 2019

Ovia

tak dufajme v mile prekvapenie:))
11. október 2019

Peter Oravec

Mesto nemôže fungovať na "milých prekvapeniach".
11. október 2019

Martin U

Tak máme nové vedenie mesta, rozhýbali sa aj niektoré roky neriešené podnety, tak by som im dal šancu aj ohľadom tohto chodníka. Tu bude celkom dosť roboty.
11. október 2019

Peter Oravec

Ja som takých "nových vedení mesta" zažil, hm, desať? A vždy sa to skončilo iba pri sľuboch. Takže uvidíme. Ale ja MU neverím.
https://pedrooravec.blog.sme.sk/c/509874/preco-je-bratislava-nepricetne-mesto.html
https://pedrooravec.blog.sme.sk/c/517134/nepricetne-cyklotrasy.html
31. október 2019

Martin U

Zatiaľ žiaden posun.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania