Tupolevova - Klimatizácia na obytnom dome Tupolevova 14

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Tomas 02. júla 2019

Nainštalovaná klimatizácia na obytnom dome Tupolevova 14 (zadny vchod) z ktorej majiteľ vypúšťa vodu na hlavy chodcov.

02. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tento podnet odporúčame riešiť primárne so správcom predmetného bytového domu.

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania