K Železnej studienke-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Martin Hlubocký 04. júla 2019

Smrad a neporiadok.

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

situácia s košmi bola už vyriešená zmenou zmluvného dodávateľa.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kôš je vynášaný v pravidelných intervaloch. Ospravedlňujeme sa za situáciu, ktorá v lete 2019 nastala. Dodávateľ, ktorý vyhral obstarávanie vtedy nevyniesol ani jeden kôš. Zmluva s ním bola ukončená a podpísala sa s novým dodávateľom. Odvtedy nie sme svedkom podobných podnetov.
V súčasnosti pracujeme na rozširovaní Komunálneho podniku. Tí od tohto mája vynášajú koše v BA II a III.
Zabezpečenie údržby vlastnými kapacitami prináša najlepšiu kvalitu, najlepšiu cenu a spoľahlivo odstraňuje všetky problémy s nepoctivými súkromnými firmami.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií
Kedy? leto 2019

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania