Československých parašutistov-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Barbora 02. júla 2019

Dlhodobo odstavené, nejazdené vozidlo, s defektom na kolese. Zbytočne zaberá parkovacie miesto.

04. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania