Cestovný poriadok linky č. 95 na Dostojevského rade

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter Oravec 23. januára 2014

Na zastávke linky č. 95 pri Malej scéne (Dostojevského rad) je iba informácia, že autobus má konečnú na Nám. Ľ. Štúra. To je však (najmä pre tých, ktorí nevyužívajú linku č. 95 denne) veľmi nepresná a zavádzajúca informácia, pretože autobus 95 pokračuje plynulo zo Štúrovho námestia do Petržalky. Táto informácia však na cestovnom poriadku chýba (ak si odmyslíme rukou načmárané slová).
Aj logicky je zastávka pri Malej scéne (Dostojevského rad) náhradou zrušenej konečnej zastávky Šafárikovo námestie. Čiže priebežnou "konečnou" linky č. 95 by mala byť skôr zastávka Malá scéna (Dostojevského rad), než zastávka Štúrovo námestie.

23. január 2014

Peter

Dobry postreh. Suhlasim.
23. január 2014

Johny

Kazdy autobus to ma napisane na digitalnej tabuli vo vozidle, pokracuje dalej az do vozovne Petrzalka....
25. január 2014

R

A požiadavka je teda čo? Presunutie priebežnej konečnej linky 95 zo zastávky Nám. Ľ. Štúra na zastávku Malá scéna? Aký bude reálny prínos? Pod každým cestovným poriadkom linky 95 je výlukový oznam, ktorý informuje cestujúcich o trase linky 95, ako aj o tom, že má priebežnú konečnú. Informovali o tom všetky médiá. Kto má problém s čítaním a porozumením, nech chodí so sprievodcom, alebo nech sa vráti na základnú školu. Jediné, čo si myslím, že mohlo byť na cestovných poriadkoch napísané je poznámka, že Nám. Ľ. Štúra je priebežná konečná a vozidlo pokračuje v jazde do Petržalky.
26. január 2014

Peter Oravec

R, áno, presne tak som to myslel, asi som sa zle vyjadril, moja vina.
S pozdravom.
14. marec 2014

Peter Oravec

Dopravný podnik pridal k cestovnému poriadku linky 95 aj prehľadnú mapku, takže odporúčam podnet označiť ako vyriešený. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania