Eisnerova-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Zaslané samospráve
meno
Anonymný užívateľ 02. júla 2019 Odoslané z mobilnej aplikácie

opäť kvalitne odvedená praca pri nejakej "oprave" potrubia sa cesta pomaly prepadava a vznika megavytlk

18. júl 2019

Obyvatelka DNV

Myslim ze to rozkopali naposledy BVS. Odvtedy tam spravili taku zaplatu, ktora nevydrzi najblizsiu zimu. Nehovoriac o tej premarnenej sanci spravit tam bezbarierovy prechod pri tejto rozkopavke (je tu na to samostatny podnet). Kocurkovo.
29. júl 2019

Anonymný užívateľ

takze cesta sa nam po par dnoch opat prepadava kvalita eno-nuno
02. september 2019

Obyvatelka DNV

prosim, tento podnet je tu dvakrat
03. september 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

nezobrazuje sa mi, že by bol tento podnet dvakrát. Alebo myslíte podnet č. ID 75865 o rozbitej ceste, ktorá bola označená aj policajnými páskami?

Ak áno, tak ho môžem dať ako aktualizáciu tohto - aby bolo dobre viditeľné, že sa cesta naozaj prepadla.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
03. september 2019

Obyvatelka DNV

ano presne ten, je to ten isty problem
03. september 2019

Miša

Eisnerova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Podnet sa týka časti prepadnutej vozovky, ktorá sa objavila len pár metrov od miesta na vozovke, na ktorom v súčasnosti je vykonávaná iná rozkopávka, a doprava je tam upravená prenosným dopravným značením.
Teda premávka na vozovke je aj bez tej prepadliny veľmi komplikovaná. Premávka bola presmerovaná z troch, do dvoch jazdných pruhov. Sú tam kúsok od seba 2 priechody pre chodcov.

Očakávam, že samospráva zabezpečí

1.) okamžitú opravu vozovky
2.) prípadne aj úpravu v premávke napríklad dopravnými policajtami.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania