Trhová-chýbajúci kôš

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Jana 02. júla 2019

Dobry den, chcela by som poziadat o osadenie/ namontovanie odpadkoveho kosa pri lavicke na konci Trhocej ul.pri byvalom pieskovisku. Kazdy den sa tam rozni ludia zastavuju na "pokec" a cigaretku a ohorky hadzu na zem. Je tam hrozny neporiadok. Dakujem

08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Odpadkový kôš tam osadíme.
Kto? Oddelenie životného prostredia

Rastislav Bagar, prednosta MÚ
08. júl 2019

Viliam

Ja by som podnet preposlal aj na Siemens ohľadom rozbitej lampy na fotke
27. august 2019

Jana

Halooo, co bude s tym odpadkovym kosom? Niekenze ziadny nie je osadeny, ale ani ten bordel nikto neodpratal ale este dalsi pribudol.
28. august 2019

Odkaz pre starostu

Podnet bol preposlaný zodpovednej inštitúcii,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
pavla.rachel@odkazprestarostu.sk
29. august 2019

Martin

odpadkový kôš bol osadený na druhú stranu tejto plochy, kde je tiež lavička... ( chybička sa vbloudila)
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Odpadkový kôš sme umiestnili úmyselne bližšie k chodníku, aby obsluhoval hlavne chodník a nie iba vybranú skupinku ľudí ktorá sa sústreďuje na lavičke.

V zásade odpadkové koše, ktoré umiestňujeme neslúžia prednostne na odhadzovanie cigaretových ohorkov a vytváranie fajčiarskych kútikov. Jedna časť obyvateľov sa schádza fajčiť a druhej časti obyvateľov zase prekážajú fajčiace skupinky. Snažíme sa nájsť kompromisné riešenie.
Kto? Oddelenie životného prostredia

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania