Budatínska - Auto s papučou odstavené viac ako 7 týždňov


Vyriešený
meno
Julia 03. júla 2019

Auto s papucou odstavene viac ako 7 tyzdnov, stoji priamo pri prechode a auta prichadzajuce zo smeru Smolenicka nevidia chodca v pripade nizsej vysky-kolizie na dennom poriadku.Mestska policia kontaktovana niekolkokrat avsak odtahova sluzba odmietla auto odtiahnut.Ako je mozne,ze auto blokuje chodnik a ohrozuje chodcov dennodenne je uz viac ako 7 tyzdnov odstavene bez pohnutia?Prosim o presetrnie skor ako denne kolizie skoncia smrtou.Dakujem

07. júl 2019

Julia

auto bolo v den zaslania podnetu po 7 tyzdnoch odstranene.Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania