Gercenova - smetiaky neboli už niekoľko dní odvezené

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Veronika 05. júla 2019

Dobrý deň,
smetiaky na Gercenovej 27-29 neboli už niekoľko dní odvezené, napriek tomu, že podľa nálepiek na nich OLO garantuje odvoz utorok-štvrtok-sobotu. Dnes je streda, včera mal byť odvoz, a stále nič.
Číslo zbernej jednotky: 69125, číslo stanovšťa: 2803 P1

05. júl 2019

Jana P

to musite pisat na OLO, s tymto Vam "starosta" nepomoze:-(

A OLO odpad nevyvezie kvoli nepristupnosti nadob, autam ktore brania prejazdu zvozovej techniky OLO apod, tuto to (zvycajne) zaeviduju a aj nafotia https://www.olo.sk/evidencia-neodvezeneho-odpadu/
V taom pripade mate smolu, pridu az v nasledujucom termine
Obcas sa stane ze nemaju fotky a aj tak tvrdia ze sa ku kontajnerom nedostali .-(

Ak odpad nevyviezli lebo zabudli apod, mali by pon prist - treba napisat podnet na horeuvedenej stranke.
08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: OLO
27. júl 2019

Michal Haman

Podnet bol preposlaný na OLO.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
13. máj 2022

Veronika

Ďakujem, správca bytového domu problém vyriešil, a druhý deň bolo všetko upratané.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania