Dočasný priechod pre chodcov pri zastávke MiÚ Karlova Ves

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Veronika 04. júla 2019

Dobry den.
Chcela by som upozornit na priechod pre chodcov, ktory je tak vzdialeny od autobusovej zastavky, ze chodci musia robit naozaj velku obchadzku. Fotene zo zastavky autobusu. Je to priechod z autobusovej zastavky nahradneho spoja X5 MiU Karlova Ves. Nebolo by rozumne aspon teraz pocas odstavky elektriciek vyznacit priechod, kde aj predtym bol, ktory ide zo zastavky autobusu? Je tam drevena lavka ale priechod nie, co je velmi nebezpecne, kedze taka dlha obchadzka naozaj odradi ludi ist k priechodu, ked sa potom musia vracat po druhej strane, ked idu napriklad k bytovkam. V zahranici je bezne mat kvoli bezpecnosti aj viac priechodov aj blizko seba, aby chodci nemuseli robit nezmyselne obchadzky, ked chcu bezpecne prejst cez cestu. Urcite by sa to dalo zrealizovat aj na tomto mieste.

06. júl 2019

Adam Muller

V ramci rekonstrukcie Dubravsko-karloveskej elektrickovej radialy doslo ku zruseniu povodnej lavky ponad stavbu (povodny riadeny priechod na zastavku MiU Karlova Ves) a k vybudovaniu novej lavky o par desiatok metrov nizsie. Problem je, ze lavka usti priamo do cesty bez vyznacenia pirechodu pre chodcov. Ziadam o namalovanie docasnej oranzovej zebry a riadne vyznacenie priechodu dopravnou znackou.
08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania