Zničená značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Zamerne? Legalne? Teraz tam bude lezat ako dlho? Uz je tam par tyzdnov...

27. január 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
správcom Panónskej cesty je hlavné mesto Bratislava, ktoré je taktiež kompetentné a zodpovedné za dopravné značenie.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
11. február 2014

Ignac

Stale tam lezi.. nejaky dobrak ju obratil. 11.2.2014
03. marec 2019

Martin U

Značka je už v poriadku a na mieste. Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania