Panónska cesta - Autovrak na parkovisku OC II.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Vinco 05. júla 2019

Parkovisko OC Carrefur Panonska cesta.

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v zmysle Štatútu hlavného mesta SR Bratislavy, vozidlo nachádzajúce sa na inom mieste než cesta, alebo verejné priestranstvo odstraňuje príslušná mestská časť.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v zmysle Štatútu hlavného mesta SR Bratislavy, vozidlo nachádzajúce sa na inom mieste než cesta, alebo verejné priestranstvo odstraňuje príslušná mestská časť.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: MÚ Petržalka
31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, o doriešení Vás budeme informovať.
13. október 2019

Martin U

Vrak Peugeotu bol odstránený. Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania