Tupého-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Mko 05. júla 2019

Na Tupeho nie je pokosena zelen popri ceste a naletove dreviny zasahuju do cesty. Zuzuje to aj tak uzku Tupeho,, vznikaju tam nebezpecne situacie

08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaradený do časového harmonogramu prác EKO podniku VPS.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.