Björnsonova-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

neodpratane konare po oreze krikov, plus hromadi sa dalsi odpad

09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet preposielame na oddelenie životného prostredia. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
16. júl 2019

Peter

vyriesene, dakujeme
21. august 2019

Marianna

Björnsonova-znečisťovanie-pôdy

Znečisťovanie okolitých ulíc pri výstavbe novostavby Premiere na Šancovej ulici. Znečisťovanie je veľmi časté a developer to neupratuje ani nerieši, momentálne je to minerálna vlna, pred rokom polystyrén.
21. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet preverí inšpektor verejného poriadku. O výsledku vás budme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
05. september 2019

Peter

vyriesene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania