Chýbajúce dočasné dopr. značenie na Suchohradskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Na vyjazde zo Suchohradskej na Karlovesku ulicu je momentalne nemozne odbocit dolava cez byvalu elektrickovu trat. Chyba vsak prikazova dopravna znacka prikazujuca odbocit vpravo, cim vznikaju kolizne situacie. Ziadam o napravu a umiestnenie znacky.

07. júl 2019

Boris Kulik

Dobry den, chcem upozornit,ze celkovo obchadzkova trasa k hore uvedenemu nie je nijak oznacena. Karloveska ulica je skratka uzavreta a vodici mozu iba hadat kade maju ist, bludia tu. Prosim co najskor dooznacit, zajtra to tu bude zaujimave. Dakujem
07. júl 2019

Adam Muller

suhlasim ze vyznacene je to zle ale obchadzka by podla mna mala viest cez protismer karloveskej (ved preto cele to cvicenie s protismerom) a nie cez obytnu zonu. pruh rovno by mal byt podla mna oznaceny Zakazom vjazdu okrem dopravnej obsluhy a vozidiel stavby, prip. Prejazd zakazany. je predsa hlupost robit cez miestnu sidliskovu komunikaciu tranzit, ked obchadzka je mozna bez zdrzania a priamo cez protismer na karloveskej.
08. júl 2019

U NAS TAKA OBYCAJ

co panikárite.. vsetko je predsa oznacene a vyjazd je jasny
11. júl 2019

Andrea

Dovolím si spochybniť kvalifikáciu príslušných osôb, ktorí mali na starosti dopravné značenie nie len na Suchohradskej, ale aj celkové dopravné značenie kvôli rekonštrukcii električkovej trate. Jedna veľká KATASTROFA!
14. júl 2019

Adam Muller

znacka je tam, moze sa uzavriet
14. júl 2019

Viliam

len pre info: 9. septembra bude priecestie definitívne zrušené
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za uzavretie podnetu.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania