Zvončekova-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Niekto si odpadom vyhradil parkovanie. V týchto miestach je vozovka úzka a strmá, pričom autá idúce z hore na tento kraj musia vyhýbať autám iducim z dola. Treba upratať.

08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Vyzveme majiteľa priľahlej nehnuteľnosti, aby stavebný odpad odstránil z verejnej komunikácie.

S pozdravom

MÚ Rača
09. júl 2019

Lenka Cíchová

Majiteľ priľahlej nehnuteľnosti parkuje na svojom pozemku, skôr treba vyzvať majiteľa oproti cez cestu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania