Exnárova-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Niekto nám zlikvidoval stojan na sáčky pre psov. Dakujem za nápravu.

15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Predmetný kôš bol osadený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
18. júl 2019

Jan Ontkoc

Ďakujem za promptné vybavenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.